LAT RUS ENG

 

 

Jaunumi
16.Starptautiskā lauksaimniecības izstāde «Pavasaris 2008».
2008/04/03

Četras dienas – no 3. līdz 6. aprīlim – Rīgā, izstāžu kompleksā «Rāmava» norisinājās 16. starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un lauku celtniecības izstāde «Pavasaris 2008». Šogad tajā piedalījās vairāk nekā 250 dalībnieki, kas piedāvāja Eiropā, Amerikas kontinentā, Ķīnā un Japānā ražotu tehniku un iekārtas.

SIA „Kombainserviss” ir „Rostseļmaš” un Krasnojarskas labības kombainu rūpnīcu, kā arī „Agrotehmaš” traktoru rūpnīcas oficiālais pārstāvis Latvijā.

Uzņēmums izstādē piedāvāja: 

  • jaunās paaudzes labības kombainu ACROS 530 un VECTOR, kuri spējīgi ar maksimālo produktivitāti izpildīt darbus visas sezonas garumā mūsu laika apstākļos ar minimālo degvielas patēriņu, augstas efektivitātes kulšanas sistēmu, ar ērtām, komfortablām Comfort Cab kabīnēm;
  • jaunu produktu, kas izsauca milzīgu interesi izstādē - jaunās paaudzes traktorus TERRION 3180, TERRION 5280 – vācu inženieru ražojums, kas tiek izgatavots rūpnīcā „Agrotehmaš”. 90% no tehnikas agregātiem ir Eiropas ražojuma. Traktors komplektējams ar ekonomisko dzinēju DEUTZ (EURO II), itāļu tiltu CORRARO un vācu firmas transmisiju ZF.

Izstādes laikā notika traktora TERRION prezentācija – seminārs: „Optimāla cena un Eiropas kvalitāte”, kuru apmeklēja daudzi ieinteresēti cilvēki.

 

Mūsu stenda apmeklētāji saņēma kvalitatīvu konsultāciju un plašu informāciju ne tikai par jaunu produktu, bet arī par visu produkcijas klāstu, ko piedāvā                   SIA „Kombainserviss”.