LAT RUS ENG

 

 

Jaunumi

17.Starptautiskā lauksaimniecības tehnikas izstāde

2008/10/09

No 9.-12.oktobrim gadskārtējā izstāde Rāmavā «Lauksaimniecības tehnika 2008, Lauku sēta 2008» pulcēja lauksaimniekus no visas Latvijas. Kā allaž, netrūka ne apmeklētāju, ne piedāvājuma.

    Tradicionāli Rāmavas izstādēs ar savu piedāvāto lauksaimniecības tehnikas klāstu piedalās arī SIA „Kombainserviss”. Katru izstādi uzņēmums saviem klientiem cenšas piedāvāt ko jaunu, aktuālu. Tā šajā rudens izstādē, „Kombainserviss” ekspozīcijā piedāvāja aplūkot rūpnīcas „Rostselmash” labības novākšanas kombainus ACROS 540 un VEKTOR 540, tādejādi rosinot zemniekus sākt domāt par gatavošanos jaunajam darba cēlienam jau rudenī.

      Šie kombainu modeļi interesentus patīkami pārsteidza ne tikai ar cenu, bet arī tehniskajiem risinājumiem un ergonomisko darba vidi operatoram. Labības kombainu tradicionālās kulšanas shēma ir papildināta ar jaunākajām tehnoloģijām, kas garantē darba ražības efektivitāti.

        Aplūkojot tehniku un tās iespējas , interesenti pārliecinājās , ka ACROS un VEKTOR neatpaliek iespēju ziņā no saviem Rietumu „brāļiem”, bet cena ir daudz pievilcīgāka, tas mudināja dažus no apmeklētājiem, nekavējoties uzsākt sarunas un slēgt līgumus par kombainu piegādi jau pavasarī.