LAT RUS ENG

 

 

Jaunumi
Izstāde “Agritechnica 2009”
2009/11/14

No 18. – 14. Novembrim mūsu kompānijas pārstāvji piedalījās lielākajā starptautiskajā lauksaimniecības tehnikas un aprīkojuma izstādē “Agritechnica 2009” Hannoverē. Tajā piedalījās vairāk nekā 2300 kompānijas no 46 valstīm, piedāvājot dažāda veida tehniku, aprīkojumu, rezerves daļas un demonstrējot jaunākās tehnoloģijas. Krievijas uzņēmums ZAO “Agrotechmash”, kura pārstāvis ir SIA “Kombainserviss”, kārtējo reizi pārsteidza apmeklētājus ar savu jaunāko piedāvājumu. Daudziem par pārsteigumu kļuva fakts, ka Krievijā var saražot visaugstākās klases un kvalitātes traktorus.

Sākot jau ar pirmo izstādes dienu daudz interesentu pulcējas pie  jauna traktora TERRION ATM 7360 modeļa. Traktors pārsteidza ne tikai ar saviem izmēriem, bet arī ar jaunākajām tehnoloģijām, kas pielietotas. Tas ir aprīkots ar augstākās klases automātisko pārnesumkārbu ZF (Vācija), kas kā eksponāts bija redzama arī kompānijas ZF stendā, un DEUTZ dzinēju, kurš atbilst TIER-3 prasībām un bija redzams arī kā atsevišķs eksponāts firmas ZAO “Agrotechmash” stendā. Pašsaprotami, pirms sērijveida ražošanas uzsākšanas šis traktora modelis vel tiks pārbaudīts gan Krievijā, gan Vācijā un tam tiks veikta sertifikācija, bet mērķis jau ir nosprausts.

Līdztekus šim modelim izstādē tika rādīti arī citi modeļi, kā, piemēram, ATM 3180, ATM 4200 un ATM 4180, ATM 5280, kas atbilst jau TIER-3 prasībām. Izstādes laikā tika noslēgti līgumi par traktoru piegādi, tika apspriesti jautājumi arī par iespējamo dīleru un servisu tīklu attīstību Eiropā un Baltijas valstīs.