LAT RUS ENG

 

 

Jaunumi
Rostselmash Klientu diena
2016/07/08

5. jūlijā Šķieneros (Gulbenes nov.) SIA Kombainserviss aicināja klientus uz kombainu rūpnīcas Rostselmash Klientu dienas pasākumiem.

 

"Jūlija sākumā Gulbenes novada Šķieneros notika SIA Kombainserviss rīkotā klientu diena, kurā lauksaimnieki tika iepazīstināti ar Krievijas razotāja Rostselmash jaunākajiem kombainu modeļiem Vector, Acros un Torum.

 Uz šo pasākumu bija ieradies arī razotāja pārstāvis – Rostselmash tehniskā mārketinga departamenta direktors Dmitrijs Inozemcevs. Viņš klātesošajiem pastāstija par kombainu rūpnīcu – tās vēsturi un straujo attīstību pēdējo gadu laikā, ka arī ar lielu interesi uzklausīja zemnieku ieteikumus kombainu tālākai pilnveidošanai un atbildēja uz dažādiem specifiskiem jautājumiem.

 Pec tam zemnieki apskatīja uzņēmuma Kombainserviss tehnisko centru un darbnīcas, kam sekoja Rostselmash jaunāko kombainu Vector, Acros un Torum klātienes prezentācija. To vadīja tehnikas jautājumus ļoti labi pārzinošais rūpnīcas speciālists.

 Nakamgad tirdzniecībā parādīsies jauns kompaktāks modelis Nova. To jau šovasar interesenti var izmēģināt Lietuvā, kur Rostselmash firmas kombaini ir visai populāri."

 

"Lauku Avīze" raksts http://www.la.lv/