LAT RUS ENG

 

 

Rezerves daļas

Kombainserviss veikalos tiek piedāvātas tikai oriģinālās rezerves daļas no ražotāju uzņēmumiem („Rostseļmaš”). Iegādājoties nepieciemo detaļu pie mums, Jūs varat būt pārliecināti par tās kvalitāti. Katrai detaļai tiek piešķirta rūpnīcas garantija atbilstoši ekspluatācijas prasībām.

Pēc nepieciešamajām rezerves daļām nav obligāti jābrauc uz mūsu veikaliem, kas atrodas Gulbenes rajonā (Škieneri, Stradu pag.) un Rīgā. Var griezties pie tuvākā Kombainserviss pārstāvja konkrētā reģionā, bet viņš jau sazināsies ar mums, lai operatīvi atrisinātu vajadzīgās detaļas piegādes jautājumu. Tieši klientu ērtībai mēs arī esam izveidojuši servisa apkalpošanas tīklu, atrodot uzticamus partnerus uz vietas.

Lauksaimniecības tehnikas servisa apkalpošanas un rezerves daļu tirdzniecības ilggadīgā pieredze ļāvusi mums izstrādāt īpašu sortimenta komplektācijas sistēmu tādā veidā, lai speciāli pasūtīt detaļu no ražotāja nāktos izņēmuma gadījumos. Ja vajadzīgās detaļas veikalā nav, tad septiņu darba dienu laikā Kombainserviss apņemas to piegādāt, veicot rūpnīcai atbilstošu pasūtījumu.

Vasaras lauku darbu saspringtā periodā Kombainserviss darbojas diennakts tālruņa līnija. Steidzamas nepieciešamības gadījumā klients var jebkurā diennakts laikā zvanīt pa tālr. +37129118020. Un mēs centīsimies atrisināt radušos problēmu 24 stundu laikā.